Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#16 2009-02-08 15:50:14

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

oojj..... taka sobie . Wg mnie na wyróżnienie zasługuje henr!! Ileż to razy podczas długich nocnych seansów z henrem nakopywaliśmy masę dzikiego zwierza pałętającego się bez celu po arenie, tudzież pośrednich przelotnych przydupasów, którzy niesieni wyobrażeniem wielkości swego klanu, ośmielili się naruszyć naszą świętą arenę. Niejeden śmiałek musiał, mimo przewagi koksowej, ogromnego zaangarzowania, tysięcy stopów ogniowych na koncie i dopalaczy mięsistych, do dziury lotę palić. Zaiste powiadam Wam!! Ten gladiator jest wart najwyższych laurów!!

Offline

 

#17 2009-02-08 18:56:40

henr

Starszy sierżant

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

sulik dziekuje dziekuje troche zesmy namieszali ale do wyroznien to mi jeszcze daleko jeszcze jestem za slaby i to raczej ty ostatnio ratowalas moja dupe haha ale wazne ze sie swietnie bawi zreszta widzialem tez ze mozna na wszystkich liczyc i to nawet jesli znajdzie sie koks niwiadomo jaki napudzianowany to idziemy w ogien i juz i to cos co nas wyroznia wsrod innych klanow zreszta jak dobrze ucho przylozyc to slychac juz ze DP -to jest naprawde scalone

Offline

 

#18 2009-02-09 00:34:21

holdem

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

zdecydowanie do moich ulubieńców opisuje ...
... sulika bo:
1)ma tak samo jak ja na imie
2) pomaga kazdemu nawet jak nie prosi się o to

P.S.
na miejscu ray pomyslalbym o nagrozie skromnej dla niego

Offline

 

#19 2009-02-09 08:46:49

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

Widzicie? jak sulik miał do nas przyjść to pisałem, że ten chłopak namiesza, że pokaże klasę, że będzie wzmocnieniem klanu , że aż miło. I jak jest? wiecej nie trzeba pisać:) Pozdro Sulik ciśnij tak dalej.

Offline

 

#20 2009-02-09 09:01:04

kruszek84

Sierżant

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

Co do sulika to nie ma najmniejszych wątpliwości że mu się kasa należy. Wczoraj bardzo mi pomógł w nabijaniu pz i dzieki temu zgarnąłem ponad 900k srebra, nie mowiac juz ze klika razy dupę mi uratował:D

Offline

 

#21 2009-02-09 19:34:35

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

Zgadzam się z wami sulik to osoba ktura pomaga i to sporo nawet jak ktoś nie prosi dzisiaj dostał 150 k ale jutro dam mu więcej albo ktoś inny  bo tyle co on zrobił to mało kto tu tyle robi i za to w klanie jest zapomoga i to w 100 procentach

Offline

 

#22 2009-02-09 19:53:43

kaszalot12

Nadinspektor

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

jak 5tak slusze co piszecie to widze ze jest osoba warta zaufania wiec tez tak mysle ze kasa sie nalezy

Offline

 

#23 2009-02-10 00:55:52

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

Jak tak o mnie piszecie, to aż duma mnie rozpiera i się zawstydzam z lekka, ale nieładnie będzie, jak nie odpowiem na tak wiele wypowiedzi na mój temat. Rad jestem wielce mości współklanowicze, że mam zaszczyt wspólnie z Wami, po arenach się uganiać. Wiem jak wiele znaczy pomoc w klanie. Sam mogłem na nią liczyć od samego początku, gdy tylko drzwi do Death Point otworzyły się dla mnie. To właśnie dzięki takiemu wsparciu w szybkim czasie osiągnąłem to co mam. Wiem też, że jako iż należę do klanu, o mojej sile nie stanowią tylko parametry mojego wyposażenia czy level. Największą siłą jaką wszyscy dysponujemy jest jedność całego klanu. I nie ważne czy to jest 50 lvl czy 30... każdy z nas jest silny tak jak Death Point, a wszyscy dobrze wiemy, że jeżeli jedność to siła, to Death Point jest najsilniejszym klanem w Gladiatorach!!

Offline

 

#24 2009-02-10 08:28:34

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

No właśnie i tego się trzymamy! DP POWER!

Offline

 

#25 2009-02-10 14:28:21

krzysztg

Starszy sierżant

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

Mądrze napisane zgadzam się że Sulik na to zasługuje.Pozdrawiam i niech żyje DEATH POINT

Offline

 

#26 2009-03-06 00:22:44

Senti82

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

suliki Henr obaj zasluguja na wyroznienie to dobrzy koledzy sympatyczni uczynni i zawsze pomoga nawet jak sie nie prosi o pomoc

Offline

 

#27 2009-03-08 18:52:24

Shirikuram

Posterunkowy

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

Pewnie choddzi Ci o qqryqu, mi też dużo pomógł.

Offline

 

#28 2009-03-13 15:50:56

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

sulik, qqryqu, damian, dzisiaj bardzo mi pomogli zebrałem prawie 1mln srebra dzięki nim. JEŚLI KOGOŚ POMINĄŁEM MÓWIĆ.

Offline

 

#29 2009-03-23 19:26:28

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

trochę podrosłem dzięki za pochwałę w takim razie ide dalej pomagać

Offline

 

#30 2009-03-28 19:02:04

Roofi23

«Bosman»

Punktów :   

Re: CI CO ZROBILI COS DLA KLANU I ZOSTALI WYNAGRODZENI

wynagrodził bym muro hasegawe bo on wiele razy i bardzo pomaga swoim kolegom z klanu mysle ze jest osoba zasłuzona ;]
DAJCIE mu dotacje bo zauwazyłem ze wali skrzynie 4 razy ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cod4league.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.figodesign.pun.pl www.worldofninja.pun.pl