Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#1 2009-02-03 00:00:22

kruszek84

Sierżant

Punktów :   

Poznajmy się trochę:D

Mam na imię Piotrek mam 25lat i jestem z okolic Białegostoku. Grałem w sporo gierek online i byłem w niejednym klanie. W sumie nie miałem za bardzo jak grac ostatnio ale postaram sie teraz zeby byc chociaz tą godzinke dziennie i cos do klanu wnosic.

Offline

 

#2 2009-02-03 00:12:56

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

i tak trzymaj kruszek to dostaniesz zapomoge i ogłosimy cie jako trzeciego ze sławnych na forum:)

Offline

 

#3 2009-02-03 00:15:17

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

bajeczka mam na imie beata mam 21 lat pracuje i studjuje i staram sie jak najwiecej czasu spedzac grajac i pomagajac całej grupie aby osiagnac sukces w death point:) a i zapomniałam dodac mieszkam 30km od warszawy

Offline

 

#4 2009-02-03 00:54:52

henr

Starszy sierżant

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

Witam wszystkich mam na imie Heniek  mam 41 lat no i chyba powiecie ze jestem troche za stary na takie zabawy mimo iz jestem od niedawna w klanie to powiem tylko jedno jesli dalej moge zastac jako powiedzy taki wasz dziadek chyba ze jest ktos starszy to zostane mimo iz jestem slaby bo mam dopiero 31 lvl moze na niewiele sie nadam z moja sila ale zawsze moge choc troche namieszac a co do walki to zawsze mozna na mnie liczyc jesli bede akurat w grze - pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#5 2009-02-03 01:26:25

holdem

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

Mam na imie Kamil mam 19 lat i zamiast uczyć się do matury gram w gladiatorów ..
no ale co tam. Obecnie mam 37lvl (w 5dni dopiero w 3 lidze)
myśłe że idzie mi w miarę szybko i nie mam zamiaru pzrestać ^^
pozder

Offline

 

#6 2009-02-03 06:57:31

wojtas5891

Zbanowany

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

henr swoj ziom jestes :-) niczym sie nie przejmuj, podrazujemy i Twojego gladiatora, tylko badz z nami i graj z nami :-) i nie przejmuj sie jak czasem gadamy od rzeczy i bedzie gitara:-) fajnie ze jestes.

Offline

 

#7 2009-02-03 09:02:32

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

ok jak tak,
Ja jestem Marcin, mam 24 lata, żonaty z miłośi:) bezdzietny, wraz z żoną prowadzimy biuro kredytowe w Krasnymstawie (gdzie mieszkamy) woj. lubelskie. Ostatnio klientów jak na lekarstwo więc mogę sobie pograć:) Lubię sport, muzykę (przede wszystkim ciężką, ale nie tylko) i oczywiście gry komputerowe.
Heniu ja z twoimi rówieśnikami pracowałem, aby więcej takich ludzi w klanie;). Gdyby ktoś chciał coś więcej o mnie wiedzieć pytajcie! moje gg 5892802.
DP POWER!

Offline

 

#8 2009-02-03 09:28:18

Patoshic

Administrator

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

No to ja przy was to jestem, jak to mówi jedna reklama "mały miki" mam dopiero 17 lat, pilnie uczę się w liceum  i z niecierpliwością czekam na swoją osiemnastkę, po za tym mieszkam na ścianie wschodniej dokładnie w Białej Podlaskiej. Mam nadzieje że nie będę musiał mówić do WAS na pan, pani. Pozdrawiam

Offline

 

#9 2009-02-03 09:50:25

krzysztg

Starszy sierżant

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

Ja mam na imię Krzysiek mam 29 lat mieszkam w Sosnowcu (woj.Śląskie) pracuję w firmie spedycyjnej w wolnych chwilach pogrywam sobie w Gladiatorów.Pozdrawiam wszystkich klanowiczów

Offline

 

#10 2009-02-03 11:52:24

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

Widać ze jestem najmłodszy z klanu mam na imię Draco nielubie podawać swojego imienia ale mozecie na mnie muwić jak wam lepiej mieszkam w Gliwicach (woj.Śląskie) W wolnych chwilach jak niemam kary to gram w Gladiatorów2 i wkuwam języki  na te ...olimpiady ale zucilem to i mam to gdzieś więc poniedzieli będe mial więcej czasu na granie .Tylko nie myślcie sobie ze jestem jakimś kujonem ktury w wolnych chwilach wkuwa łacine i greka poprostu niechce mi się zdawać  tych testów na koniec gimnazjum a pozatym to nudne tak zawalać noce aby wygrać jakiś konkurs masakra niepolecam.Pozdrawiam

Offline

 

#11 2009-02-03 12:35:43

-.Maxximus.-

Posterunkowy

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

cze wszystkim! wczesniej znaliscie mnie jako buusoola i jak sie troszke dopakuje to pewnie wroce do tego niku! Bartek 25 lat Poznań

Offline

 

#12 2009-02-03 12:48:04

kifaza

Zbanowany

Punktów :   -9 

Re: Poznajmy się trochę:D

mam na imie Krzysiek/Dagmara.mam 23/21lat  (wtajemniczeni wiedza o co chodzi ;P).mieszkam w liverpool ale pochodze z mazor/pomorza. kocham moj klan i dalej bede za niego oddawal zycie na arenie.DP RULEZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#13 2009-02-03 12:49:57

kifaza

Zbanowany

Punktów :   -9 

Re: Poznajmy się trochę:D

w sumie razem mamy 44lata wiec jestem najstarszy!!! ;PPP

Offline

 

#14 2009-02-03 13:22:39

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

tak kif wynika z tego, że jesteś 44letnim obojnakiem z narządami płciowymi kobiety i mężczyzny. Nieźle! Takiego kozaka to nikt w klanie nie ma:)
i kto nam kicnie:) Ciesze się brachu, że podjąłeś dobrą decyzję. Ja za ciebie i reszte klanu też oddam życie bo o to chodzi, byłeś, jesteś i zawsze będziesz wzorem dla reszty klanowiczów! AVE

Offline

 

#15 2009-02-03 14:09:52

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się trochę:D

ja w sumie mam 45lat bo arek ma 24 a ja 21 lat ,i chyba jestem najstarszym klanowiczem hehe:)ciesze cie ze w koncu sie tu cos dzieje,i sie zgrywamy nareszcie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofninja.pun.pl www.figodesign.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.f.pun.pl