Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#16 2009-05-13 23:28:40

Mamut23

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: Zapomoga

Też myśle że to dobry pomysł Trzeba tylko sprecyzować co i jak.

Offline

 

#17 2009-05-14 07:14:41

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: Zapomoga

hmm czy ja wiem ale jeśli jest takie cos napisane werbować dobrych i aktywnych graczy to my nie wiemy czy tacy są pięknie ładnie jak się z nimi gada potem wchodzą zrobią rejestracje na forum i nic nie będom robić dla świętego spokoju bo rada się na nich uwzieła .
A z zapomogą to najlepiej nie od osoby bo to beznadzieja przyjdzie osoba sprawdzi co i jak i sobie pujdzie a zachęcająca ma srebro prosty zarobek .Nie wiem czy to ma sęs bo problem będzie dalej jeśli wezniemy zbyt mały lvl to będziemy robić selekcje co tydzieć zbyt wielki brak osób tak naprawde i tak będzie łapanka .Nazwa Death Point jest tylko jedna więc nie trudno się skapnąć
Jeśli będzie fajny wzur na to, to będe za ,ale nie będe za łapanką

Offline

 

#18 2009-05-14 11:03:04

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Zapomoga

W zasadzie to mozna bardzo latwo sprawdzic kto mniej wiecej w jakiej lidze jest ,w rankingu,wystarczy napisac nick w wyszukiwarce i juz wiadomo,Moje zdanie jest takie,ze nie nalezy przyjmowac juz osob takich z 5 czy 6 ligi,bo cale srebro bedzie na nich szlo,takie jest Moje zdanie,tak wogole witam wszystkich po dluzszej nieobecnosci

Offline

 

#19 2009-05-14 16:35:39

Mazanowski70

Podkomisarz

Punktów :   

Re: Zapomoga

szczupi kiedy wrócisz do DP ??????????????


STEFAN I PRZYJACIELE 
http://www.virango.pl/content/stefan-i-przyjaciele                                                                                                                                                                                                                                            Kha-Beleht, Mazanowski70

Offline

 

#20 2009-05-14 16:44:19

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: Zapomoga

Mam juz wzur taki prubny ale od jakiego lvl byśmy przyjmowali???

Offline

 

#21 2009-05-14 17:19:58

Aniol Zemsty

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: Zapomoga

Mi sie wydaje ze 30lvl jest wystarczający i byłby najbardziej odpowiedni do przyjęcia!A co do werbowania to nagroda mogłaby byc po sprawdzeniu przydatnosci "nowego" w klanie!A tak wogóle to gdzie mozna sprawdzać na bierząco stan konta klanu?

Offline

 

#22 2009-05-14 17:36:30

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: Zapomoga

Mozemy dawać od 30lvl osoby ale zapraszając  powinniśmy im powiedzieć ze klan przyjmuje aktywnych pomagających osób Ja mam coś takiego osoba ma czas 1,5 tygodnia by zapoznać się z klanem i regulaminem musi napisać 10 postów i dać przynajmniej co 6 razy  500srebra w ciągu tego czasu nie umi tego zrobić dowidzenia Osoba ktura zaprosi osobe kture udowodni ze jest warta bycia w DP dostanie 1mln
Co wy na to beznadziejne ale nie mam pomysłu na to??

Offline

 

#23 2009-05-14 17:37:20

drogba76

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: Zapomoga

mam 10 postuw

Offline

 

#24 2009-05-14 17:52:33

Aniol Zemsty

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: Zapomoga

Pomysł jest dobry ale jest kilka zastrzerzen... po pierwsze trzeba opisac wszystko i po koleji na stronie głównej tak zeby kazdy nowo rejestrujący sie członek zauważył najpierw regulamin a nie dział z dotacjami...
Po drugie choć sam juz jestem chwilke w klanie nie wiem jak sie wpłaca srebro na konto klanu!Trzeba to jakos opisac tak aby kazdy wiedział jak to zrobic!Z tym milionem srebra za taką osobe to dobry pomysł!
Ogólnie plan ciekawy i mozna by go wprowadzic w do realizacji na okres próbny!

Offline

 

#25 2009-05-14 17:54:35

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: Zapomoga

srebro same jest pobierane do klanu o 6.00

Offline

 

#26 2009-05-16 15:01:52

drogba76

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: Zapomoga

JA BYM DAWAL SREBRO PO 10 POSTACH

Offline

 

#27 2009-05-16 15:02:55

drogba76

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: Zapomoga

I TO DOBRY POMYSL KLANU

Offline

 

#28 2009-05-16 15:09:34

drogba76

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: Zapomoga

JA BYM DAWAL OD 35 LEVELA I KOKSA NAJMNIEJ KOK2 )

Offline

 

#29 2009-05-16 16:44:12

emila

«Marynarz»

Punktów :   

Re: Zapomoga

drogba właśnie ci co nie mają koksów powinni dostawać,a nie koksy co same mogą sobie zbierać

Offline

 

#30 2009-05-16 16:46:14

Mazanowski70

Podkomisarz

Punktów :   

Re: Zapomoga

emila on ma 10 m obrony i ma koksa 2 drogba za szybko kupiłeś koksa  muwie ci


STEFAN I PRZYJACIELE 
http://www.virango.pl/content/stefan-i-przyjaciele                                                                                                                                                                                                                                            Kha-Beleht, Mazanowski70

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-arena.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.figodesign.pun.pl www.f.pun.pl