Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-07-13 19:55:05

frezzu

Sierżant

Punktów :   

niestety niemoge juz byc w DP

Zaczne tak:
Sory Qqryqu, sory Granat i jeszcze kilka innych osob, ale odchodze nie z Gladow ale z DP (mam nadzieje ze spodkamy sie jeszcze na arenie) Pozdro


Napewno kazdy zapyta dlaczego???
Ano uslyszalej jedna zdanie dzisiaj od czlowieka9honoru a mianowicie (Frezzu nienadajesz sie do rady tylko ja i John bo niezaprosiles nikogo do klanu) no i to mi wystarczylo, tak wogule to poszlo o calkiem inna sprawe  ale w to juz nie wnikam wyszlo jak wyszlo trudno;/

PS:
Uwazan ze niektore osoby niedorosly jeszcze do tego zeby utrzymac fajna atmosfere w klanie, a ja niemam ochoty sie wkorwiac i przedrzezniac bo nie po to w to gram!!! I nieprubujcie mi wmawiac ze przesadzam bo niegram w gry tego typu od miesiaca tylko juz ladnych kilka lat i szczerze sie rozczarowalem po podejsciu i atmosferze niektorych osbob bo pierwszy raz sie z czyms takim spodkalem, moze to i moja wina moze to ja sie nie potrafie z nimi dogadac ??? niewiem ;/ jak do tej pory w innych grach umialem i z duza czescia w tym klanie umialem ale z niektorymi poprostu sie nie da ja nic na to juz nie poradze!!!

PS: do czlowiek9honoru
Ty to sie chlopie do rady nadajesz jakby nie to ze znasz Polo z reala, to byl bys w radzie!!!! Ale to ze znacie sie z reala nie usprawiedliwia was do innego traktowania niz wszystkich innych. Ja moze tez sie nie nadawalem  ale kto powiedzial ze ja chcialem byc w radzie ????? bo ja sobie tego nieprzypominam!!!!!!

Offline

 

#2 2009-07-13 21:57:51

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

nie spodziewłem się tego po człowieku. w realu się nie znamy, czasmi tylko pogaduszki użądzamy. zawiodłem się na tobie honor. człowiek9honoru został wybrany bo go tak wybrali członkowie na spotkaniu. noi frezzu masz racje wybrałęm cię do rady bo uważam że jesteś odpowiedzialny i potrafisz zarządzać finansami i innych funkcjach które pełni rada. co do przyjmowania jest dużo radnych więc oni mają się zająć rekrutacją. frezzu i QQ zleciłem zajęciem się naszym dorobkiem klanowym.  może wszystko to moja wina i chyba nie nadaje się na dowódce. do zobaczenia Frezzu pozdro:)

Offline

 

#3 2009-07-14 04:07:16

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

frezzu powiem krótko olej to nikt nie każe ci z człowiekiem rozmawiać przytaknij tylko niech ma i graj ze mną, granatem,natasza,sulik jeszcze kilka osób z 2 ligi nie odchodź plissss a czy zaprosiłeś kogoś do klanu? Przypadkiem to nie ty zaprosiłeś i przyjąłeś k3 anwila? Taki mały przykładzik! Mam nadzieję że pozytywnie podejdziesz do mojej prośby
ps. jak komuś przeszkadza ja też mogę odejść z rady, ja gram dla ludzi nie dla funkcji

Ostatnio edytowany przez qqryqu (2009-07-14 04:18:55)

Offline

 

#4 2009-07-14 11:16:26

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

TAk jest. W klanie jest nas prawie 50 osób, trudno wymagać, aby absolutnie każdy się dogadywal z każdym. Mi samemu zdarza się, że jestem na klanowym, a nie piszę za dużo bo mnie ktoś drażni, albo po prostu wkurwia. Nie jest to jednak dla mnie przeslanką do tego, żeby opuścić bądź co bądź mój klan, w którym jestem od początku. Frazu, ja bym na Twoim miejscu nie poświęcal tego co tu osiągnąleś przez to, że czlowiekhonoru ma inny pogląd na prowadzenie klanu.

Offline

 

#5 2009-07-14 14:01:48

frezzu

Sierżant

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

QQ narazie jest tak jak jest moze potrzebuje tego co TY kiedys, czyli odpoczynku, ochloniecia od tego wszystkiego ;]
Powiem wam tyle napewno nie koncze z gladami bo mam jeszcze pare osob z ktorymi trzeba wyrownac rachunki;] Bedziecie mie spotykac na arechach co do tego to jestem pewien;] Do innych klanow tez nie pojde bo jakos mnie to "nie kreci" ;] mam nawet pomysl na swoj klan heheheh nazywal by sie:
RPA-Razem Przeciwko Amatorom

Offline

 

#6 2009-07-14 14:06:30

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

jasne masz u mnie tydzień urlopu ale po tygodniu będę znów ci dziurę wiercił w brzuchu żebyś wrócił do nas ok?

Offline

 

#7 2009-07-14 17:54:22

:NEVERWINTER:

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

Frezzu czego odeszłeś? Pytam się bo jesteś dobrym graczem i człowiekiem , swiadczy to o tym ,że pomagasz słapszym i też że pomagałeś mi. Wiem że ten debil cię zdenerwował najwyzej nie zwracaj uwagi na niego.Ja dołoże wszelkich starań żeby ta menda opusciła ten klan.Frezzu proszę cię i pozdrawiam.

Offline

 

#8 2009-07-14 22:15:33

jakleci.arti

Aspirant

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

frezz jak nie ty to kto mnie do klanu wciagnal ;p szkoda ale niedlugo mam nadizeje ze tez k3 bede mial to sobie pogramy ;o

Offline

 

#9 2009-07-15 08:45:27

Andros1445

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

Może rozpocznę tak:
Frezzu czego opuściłeś Death Point?Dla mnie jesteś wzorem do naśladowania w tej grze, nie lekceważysz żadnego gracz,umiesz każdego docenić,pomagasz każdej osobie która prosi cię o pomoc.Doszła do mnie wieść że to wszystko przez tego kuternogę człowieka honoru,on to tylko umie wyzywać i przezywać i  niczego więcej nie umie.Na szczęście ten wypierdek został wydalony z klanu.Frazzu wróć do nas pozdrawiam.

Offline

 

#10 2009-07-15 17:19:19

jakleci.arti

Aspirant

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

frezz ladnie prosimy zawsze mi pomagales jak i inni ;p wroc!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#11 2009-07-18 12:38:45

winterauto1

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: niestety niemoge juz byc w DP

mnie czlowiek tez wnerwil tez mialem odejsc ale sie wstrzymalem bo na gg mu odbilo muwil zebym przekazal polo ze bardzo dobrze zrobil ze frezzu odszedl chcial ze mna solo niech idzie teraz na solo z frezzu i mnie przezywal przekilinal itd muwil ze jak polo chce wiedziec to niech nie nasyla kumpli tylko niech sam spyta choc sam nie wiedzialem o co chodzi bo co polo che wiedziec ja nic nie spytalem a on to cos powiedzial

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f.pun.pl www.figodesign.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.worldofninja.pun.pl