Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2009-09-22 13:34:00

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

nowe DP czyli DPo ( odrodzenie Death Point ) miało być >DP ale postanowiliśmy że zrobimy nowe. wszystko od początku od totalnego 0. może nie z tymi samymi graczami co byli w DP bo sądze że w innych klanach wam lepiej. Spróbujemy razem z drako powtórzyć wielkie chwile DP.

Offline

 

#32 2009-09-22 15:12:59

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: PRZYWÓDZTWO

Frajer to Ty jestes Muro_Hasegawa(przypomnij sobie jak mi dupe lizales wiadomosciami kogo to nie ubiles,hahahah,a prawda jest taka,ze,jestes marny jak nie wiem co),i zmieniles nick,bo sie boisz,a i zapomnialem Ty tylko dobijac mieczaku potrawisz,po piewsze nie gram w W.W,bo jestm w klanie Arcangeli tam gdzie zawsze bylem po MST i DP,bedziesz teraz jechany za kazdym razem jak Cie spotkam ,bo wiem jaki masz nick i licz sie ze slowami smieciu z FIF,Ty trzymasz z paragrafami i dla mnie jestes szwabem tak jak oni...Pozdrawiam

Offline

 

#33 2009-09-22 15:14:40

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: PRZYWÓDZTWO

A co do odrodzenia Dp,uwazam,ze to jest dobra sprawa...powodzenia panowie,moze jeszcze kiedys zawitam

Offline

 

#34 2009-09-22 15:25:08

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: PRZYWÓDZTWO

Muro jestes dwulicowym frajerem,pewnie teraz komus innemu obrabiasz dupsko,a mi tego nie napiszesz,kto trzyma z paragrafami ten jest psem....powodzenia na arenie i nie rob mi juz koleczek ,bo i tak Cie dojade,zapytaj sie jakie zdanie wszyscy maja na Twoj temat na czacie,hahaha,dobrze,ze zmieniles nick,niestety pisales do mnie wiadomosci i za kazdym razem jak zmienisz nick,kazdy na czacie bedzie o tym wiedzial ;d

Offline

 

#35 2009-09-22 15:39:50

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: PRZYWÓDZTWO

A teraz odnosnie co do Twojej wiadomosci,ch** Cie to obchodzi czy wroce do Dp czy nie,przypominam Ci,ze kiedys pisales mi,ze tez wrocisz i co,a teraz druga sprawa wolabym grac w W.W nisz tak jak Ty szfabie miec sojusz z The Legends i wszystko na ten temat,teraz mozesz sie chlopku rozplakac,hehehe
ARCANGELI rzadzi!!!!!!!!!!!!!!
A te Twoje FIF to na bezpiecznych caly czas jest

Offline

 

#36 2009-09-22 17:39:33

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

ehh sory szczupi nie kiedy nie wiem co gadam xD
Muwie to nie ze strachu choć nie wiem jaki masz lvl choć za to bo byłeś w DP i masz chonor tu pisać sa ludzie ktu zy muwią ze DP było czymś a jadnak nawet nie chce im się tu zalogować...

Offline

 

#37 2009-09-23 09:05:48

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: PRZYWÓDZTWO

Heheh masz racje Draco,Ja tu wchodze codziennie,wiec niech mi ten kolezka nie pisze ,ze nie wiem co sie dzieje i  ze mialem wrocic..blabla,mam juz spory lv. i niedlugo wejde do 1 ligi,teraz jak ktos mnie ubije to tracy sporo pz,wiec musze byc w mocnym klanie,zwlaszcza tak jak mowie,ze niedlugo pewnie zawitam do 1 ligi

Offline

 

#38 2009-09-25 19:16:15

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

hehe Szczupi widzę, że sporo poświęcasz na tą grę czasu. Kuźwa, też bym chcial lupać więcej ale czasu brakuje. Jakoś sobie radzić trzeba i rozumiem dlaczego jesteś w Arcangeli. Mówisz, że paragrafów nienawidzisz hehe, a ja w SPICY jestem. Tak się zlożylo i w sumie fajnie się gra, pozatym język mnie piecze od ziola!! POZDRAWIAM HEHE :PPP: : XDXDXDXDXD

Offline

 

#39 2009-09-28 08:10:35

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: PRZYWÓDZTWO

Hehe dobre Sulik,ale pamietaj,wojna wojna,jak Ciebie zobacze to nie bede Cie ubijal,bo jestes Moim ziomkiem,tak teraz sobie mysle,czy samemu nie zaczac grac,nudza ju mnie te klany,co chwila sie rozpadaja itp.,mam juz dosyc wysoki level jak na druga lige,niedlugo pewnie juz w 1 lidze wyladuje,a co do grania...hmmm tez za duzo czasu nie mam,czasami sobie zarwe z pol nocki,hehehe
Pozdrawiam

Offline

 

#40 2009-10-03 22:16:44

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

ok to fajno. Teraz mam nick 5P1CY, nie bijjjj hehehehehe, kiedyś wrócę do nicku sulik

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.figodesign.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.f.pun.pl