Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


  • Index
  •  » Luźne rozmowy
  •  » www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

#1 2009-03-02 01:44:44

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

Witam wszystkich. Być może zamieściłem ten wątek w trochę nieodpowiednim miejscu, ale chciałbym aby każdy mógł skomentować tu, kroki naszych współklanowiczów, którzy jego zdaniem zachowali się nieodpowiednio, bądź też kroki naszego zwierzchnictwa. I nie chodzi mi tu o wytykanie błędów lub przekonywanie kogoś do swoich racji. Chodzi mi raczej o czyste po prostu pojechanie sobie na maksa i ubawienie innych swoimi komentarzami. Proszę nie brać tych postów pod uwagę w żadnym wypadku. To ma być takie głośne myślenie XD.


NIE KOMENTUJCIE             PISZCIE WŁASNE PRZEMYŚLENIA XD         


Może zacznę hehe. Mianowicie dnia dzisiejszego, czyli  Anno Domini 01.03.2009 wszedłem sobie na katakumby naszego klanu. Zdziwił mnie i rozbawił, żeby nie mówić zażenował fakt przyjęcia do naszego klanu ponownie gościa o nicku laska202. O ile w przypadku żołnierze krok był najbardziej słuszny, bo ten człowiek wie jak się gra w tą grę i po co się w nią łupie po kilka godzin dziennie, to w przypadku laski to muszę przyznać, że ten krok to jest totalna porażka. Nie chcę obrazić nikogo, ani poniżyć, ale jak ktoś chce w tą grę grać żeby tylko po prostu grać i wkurzać innych to niech sobie idzie i składa podania do innego klanu, a najlepiej do żadnego XD, bo w innych klanach też pewnie, jeszcze tego nie udowodniono, ale są pewne podejrzenia, że są ludzie którzy chcą tworzyć pewną więź między sobą i nie będą odpisywać jak ktoś przez pół godziny gry pisze na czacie "pomóż zbierać..... pomóż ekspić..... pomóż zbierać..... pomóż ekspić.......", a jak w końcu wszyscy umęczeni olewają go, to się obrażą. Chcemy, żeby nasz klan był silny i liczny, ale nie znaczy, że mamy przyjmować do nas każdego, kto nie wiadomo który raz podanie złoży, a który odszedł od nas wcześniej za przyczynę podając absolutny brak pomocy i brak sympatii ze strony współklanowiczów. Jak można się zżyć i polubić taką osobę, niezależnie nawet od wieku, która potrafi pisać tylko tyle? Wieczne pretensje i roszczenia!! I tylko daj i daj, a sam to zawsze za słaby i za słaby.... to daj jeszcze i jeszcze hehe no kurde taka prawda. Więc nie zdziwcie się gdy za kilka dni się znów ktoś obrazi i to będzie laska202. Rozumiem Petera bo miał chociaż szczytny cel, nie wyszło, ale próbę zaliczamy hehe. Założenie własnego klanu to może być przełomowy moment dla każdego gladiatora, ale nie każdy jest na to gotowy i nie można mieć do nikogo pretensji o to, że spróbował. Ale laska202, no ja nie mogę, hehe to już jest naprawdę przesada przyjmować go z powrotem. Nie wiem czy to draco czy kto go przyjął, ale zlitujcie sie.... żarty żartami, pośmialiśmy się trochę, hasz się na nim wyżył hehe, ale już wystarczy tego typu żartów. To nie sprzyja dobrej atmosferze wewnątrz klanu. Hasz nie zostawi na nim suchej nitki i on znów się obrazi, a przecież ja go nie poprę i nie powiem, że go lubię, bo mówię zawsze to co myślę, a prawda jest taka, że myślę, że go nie lubię i że go nie polubię hehe bo za co? Wiem jest młodszy, ale to nie ma znaczenia. Tutaj liczą się pewne wartości, których pewnie właśnie z powodu młodego wieku jeszcze nie prezentuje. Nie jego wina. Ale nasz klan to nie żłobek dla niedowartościowanych gladiatorów, to klan dla pełnowartościowych osób, z których każda wnosi do naszej małej społeczności coś niepowtarzalnego, coś wyjątkowego i naprawdę wartościowego. Społeczności gdzie rodzą się może nawet zalążki sympatii, zaufania, współczucia, poczucia bezpieczeństwa i innych uczuć. Należy je znać i rozumieć a najlepiej to je przeżywać..... z całym klanem


Pozdro... powtarzam ..... nie komentować XD HEHE

Ostatnio edytowany przez sulik (2009-03-02 01:49:27)

Offline

 

#2 2009-03-02 06:34:27

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

wiet tak przepraszam za błedy pisze aro

MOJE PRZEMYSLENIA

nie widze sensu ubiegania sie o zapomogi ze ja prosze i ty prosisz to jest bezcelowe 2 tygodnie jestem teraz prawie non stop bo jestem na urlopie wiec nie proscie tak samo skonczcie z tymi holernymi pod hwytami w sprawie zapomogi nadejdzie czas to dostaniecie a niee ze ja mu pomoge i pisze w klanie i ze ja mu pomoge on mi pomugł i na zmiene za takie cos nie bedzie zapomogi zapomogi som dzielone uczciwie alenie zaawsze jest morzliwosc wszyskim dac a pozatym jak mnie niema to daje drako i nie piscie ze jestem super bo to i tak nic nie zmieni jestem osobom co jest bez wpływowa ten co zasłurzy to bedzie miał pisze z paroma osobami na gg wiec wiem kto sie udziela kto pomaga i kto pierdzi w stołek a tak samo jestescie słabi walicie po 2 gladiatoruw i poco wam to macie kase rzeby wydawac na niego jest pre osub co som upierdliwi nie wymienie kto ale sie domyslom wiec nie meczcie pomurz pomurz i tak dalej w 2 lidze bedzie odemnie pomoc oczywiscie ale jak bedzie wiecej ludzi narazie szlajac sie po scianah i zbierac skrzynki i tak dalej poco mam isc z koms walczyc ps w 3 osoby i co nas zabije 1 typek to strata złota musicie walczyc sami rozumim 3 lige bo durzo osub i jest ogranicznik a w 2 to niema ogranicznika jak by był to spoko a takto bic i ucekac jak ktos goni a nie pomurz pomurz bo mnie meczy rozumie was mnie terz tłukom ale co jestem zasłaby jheszcze i musze miec ludzi kturzy pomogom a nie tylko im pomagac a tak wogule to co to jest ja niema złota pomurz to tak sie rzondzic zeby było ja w obozie minimum zawsze zostaiam 2 k złota na wrazie czego wiec zastanuwcie sie nad tym nikogo nie hcałem urazic ale jak jest taki wontek to pisze tak ps pomoc zacznie sie w 2 lidze jak sulik dołonczy lub pato zacznie net hodzic bop w pojedynke to niewiele zdziałac morzna
wiec brac sie do roboty i nie wkurzac tylko działac
pozdro aro dzienkuje za uwage i przepraszam za błedy oraz haotycznom wypowiedz

Offline

 

#3 2009-03-05 14:52:54

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

SPRZEDAM OPLA CORSE B 1.2 B+G 93R:)

Offline

 

#4 2009-03-07 20:26:34

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

hasz, nie skomentuję tego hahahaha

Offline

 

#5 2009-03-17 22:50:16

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

cod9, taki ziomuś nie wiem skąd się wziął w 2 lidze otóż... zawalam se z cyną i butami gdy nagle cod9 wbiega na arenę, a dla mnie ma żółtą gwiazdkę, po czym pruje ostro w moim kierunku, przy czym energia na full. Co jest?? Myślę, zaraz łomot dostanę?? uciekam, biorę ogień i spec umiejętniść, a miałem już koksa 3, a on koks 2 i nie wymięka, atakuje ostro!! no to ja kontratak!! kilka zwodów, chwila wahania, uderzam iiiiiiiiii........słuchajcie!! cod9 ma...... 3,7 mln obrony w 2 lidze hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah XD

Offline

 

#6 2009-03-18 08:35:09

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

sulik tego typa lałem w 3 lidze może z 60 razy, jest tak beznadziejny że aż żal patrzeć. A najlepsze jak kiedyś we 4 z klanu chcieli mnie naklepać, on, drugi koks i 2 chudzielców, to było piękne 4 twardzieli po 10 sekundach pozamiatane, ale ambitni byli wrócili... i znowu zaklepani słodkie to było:) A ty juz koks 3??

Offline

 

#7 2009-03-18 08:39:17

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

Hahahah kojarze tego typa cod9,bo niedawno na jednego hita go wzialem,tez sie spial na mnie

Offline

 

#8 2009-03-25 14:24:47

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

[»DP] HYDEPARK pato
[»DP] HYDEPARK jeszcze 97PZ i 55lvl
[»DP] Patoshic haha


ja też nie mogłem przestać się śmiać XD

Offline

 

#9 2009-03-30 17:18:57

kaszalot12

Nadinspektor

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

koles o nicku brutal 127 ( to bylo jeszcze w 4 lidze) leci na mmnie ze sztyletem falcata  stopem ognia i miechem (wiem bo akurat zebral) i zabral 4 tys hp. ludzie myslalem ze spadne z krzesla a ja na gladiusie mialem stop z cyny i zabralem mu 1/10 hp czyli ze kolo raczej nie kial zbroi wiec sie zdziwilem jak on sie dostal do tej  4 ligi

Offline

 

#10 2010-07-27 22:50:02

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

eechhh jak się miło jest tak pośmiać ze starych dziejów....

Offline

 

#11 2010-09-25 00:55:57

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

nom. ale jak widać jescze kilka osób gra z dawnych lat.

Offline

 
  • Index
  •  » Luźne rozmowy
  •  » www.żal.pl XD !!!!!WSZYSTKIE TOTALNE PORAŻKI!!!!! XD No comments XD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extreme-klan.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.ba.pun.pl www.zip.pun.pl www.304gdh.pun.pl