Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#1 2009-03-20 21:02:25

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

to jest miejsce gdzie morzna otrzymac zapomoge poza programem gluwnym prosze pisac ile hcecie ale z rosontkiem i naco rada rozpatrzy ale jak ktos bedzie suszyl glowe odpadnie wiec niema lityj sie cierpliwosc poplaca

Offline

 

#2 2009-03-20 21:07:50

emila

«Marynarz»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Chciałabym jakieś 250 tys.Na ulepszenie siekiery(mam 79lvl i nie jestem koksem)
może jak starczy to jeszcze ulepsze obronę.

Offline

 

#3 2009-03-21 07:25:18

cziczi

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

drOGI  KOMPANIE BRONI TO JA  TWUJ GERMEK UNIRZONY  DAJ MI 2 MILIONY SREBERKA BO JAK NIE TO MNIE KURWICA STRZELI JAK BEDOM MNIE DALEJ TŁUC NA ARENIE  TE  2 MILIONY POTRZEBUJE NA TOPUR ZEBY TŁUC IDIOTUW Z INNYCH KLANUW I PODNOSIC STATY NASZEGO   JESTEM W KLANIE NIEZADŁUGO  ALE GRAM  I CHCE POMAGAC TERAZ JURZ NIEKTURYM SŁABSZYM Z NASZEGO KLANU     PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ PROZBY       GERMEK CZICZI

Offline

 

#4 2009-03-21 07:58:09

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

czi czi dostanie 2 m srebra na rozwuj 1 razowo jak cos prosze pisac morze znuw sie komus poszczesci

Offline

 

#5 2009-03-22 20:41:36

TomasReiro

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Witam.
Dawno niewchodzilem z powodow rodzinnych,ale teraz sie to zmieni,jestem w klanie dosyc dlugo 1,5 miesiaca,i niedostawalem prawie dotacji,prosilbym o duza naprawdze duza dotacje,chce pomagac innym,Dziekuje
Nasz klan jest bogaty wiec pare M nikogo nie zbawi.

Offline

 

#6 2009-03-22 20:53:18

Roofi23

«Bosman»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Chciałbym poprosic o ostatnia dotacje z klanu o wysokosci 2 mln musze ulepszyc sobie tarcze poniewaz mam słaby lev.Gdy dostane dotacje bede silniejszy i bede miał wiecej oichrony wiec bede mogł pomagac innym np. nowo dochodzacym do klanu .Przyciagnałem do klanu KAKASHIANGEL ktory jest silny i bardzo wzmacnia klan bo jest On koksem3 . nie zeby oto mi aby chodziło bo utrzymywałem z nim kotakt tez zanim doszedł do klanu ale zawsze to mały plusik. Niedługo mam 2lige i chciałbym miec wiecej ochrony i byc przygotowany na nia. Jesli dostane zapomoge to bede miał na conajmniej 200lvl tarczy i bede mogł isc do drugiej ligi z wiekszym powodzeniem ;]. Z góry dzieki i bardzo bym o nia prosił wspominam ze to ostatnia zapomoga o jaka prosze i beda leciec klanowi moje % i przekazywał na słabszych ;d. Pozdro xD.I chciałbym podkreslic ze jestem juz w klanie około 3 miechow .

Ostatnio edytowany przez Roofi23 (2009-03-22 20:54:54)

Offline

 

#7 2009-03-23 16:12:25

draco8

Moderator

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

roofi dostanie 2miliony jednorazowo na rowuj tak aby mugł się ulepszyć

Offline

 

#8 2009-03-23 21:14:23

kaszalot12

Nadinspektor

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

ja poprosze tak o milion jesli mozna na rozwuj by ulepszyc obrone
pomagalem innym i jestem aktywnym graczem 3 liga

Ostatnio edytowany przez kaszalot12 (2009-03-23 21:15:50)

Offline

 

#9 2009-03-23 21:50:42

HYDEPARK

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Proszę o dotacje 3mln na obrone.... ciężko troche w 2 lidze. Pozdrawiam

Offline

 

#10 2009-03-24 02:00:44

Wacek123

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

chcialbym wejsc do 2 ligi:) ale nie mam wszystkiego na max:( wiec prosze o zapomoge na uleprzenie.Z góry dzieki.nie wazne ile dacie byle bylo zeby lvle wyposarzenia  podniesc

Offline

 

#11 2009-03-24 02:08:14

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Hmm, a masz Wacek koksa 2?? Bo bez tego to i full w srebrze Ci nie pomoże.

Offline

 

#12 2009-03-24 11:50:10

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Sulik Ty wogole spisz,post napisany po 2 w nocy,hehe,o tej godzinie to Ja tak kimam,ze nawet bomba by mnie nie obudzila

Offline

 

#13 2009-03-24 14:49:59

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Bo Ty jesteś młody Szczupi. Po 50 tce to już się tyle nie pije więc i się tak nie chce spać hehe. Nocki lubię bo mam spokój i nikt mi nie siedzi nad banią i nie katuje, jaki to ja durny jestem, że tyle czasu poświęcam na grę.... i tak mam to w dupie co kto mówi, ale skoro widzą, że ich olewam to mogliby się zamknąć. Co nie?? XD

Offline

 

#14 2009-03-24 15:09:56

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Hahaha znam ten bol,ostatni week siedzialem w domu jak nigdy,bo nigdzie na impre nie poszedlem to masakra w domu byla,wyjdz po to,sprzatnij to,zrob to...ch** mnie strzelal,hehehe,takze wiem o co kaman Sulik,niestety tez tak mam jak Ty

Offline

 

#15 2009-03-24 17:53:30

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Ej, ale ja mówię o współlokatorach. Rodzice, że mają coś do powiedzenie, to ok. Ale co ku..a to obchodzi niemal obcych mi ludzi?? Ku..a nie mają własnych problemów?? Sami siedzą cały dzień w domu i się nawzajem wkurzają, jadą sobie i kłócą, ja tam ich p....le a oni zawsze skomentują to co ja ku..robię. Teraz słucham sobie DJ Hazel "weż pigółkę" i kurwa naprawdę, weszła taka jedna i mówi, żebym to wyłączył bo pierdół słucham. W dupie mam co ona gada, ale ch...j mnie strzela. Szkoda, żem gentelmen i że jej jeb...ąć nie mogę. Na jaką cholerę otwiera paszczę, skoro nie ma nic sensownego do powiedzenia? Z resztą ona ocenia ludzi swoją ograniczoną miarą. To co ona robi, nie można komentować, a ona ku..wszystko skomentuje. Mieszka ze mną jeszcze kumpel z podstawówki, czasem sobie pogadam jak prawdziwi machos, a ona się wpir....a jak ch...j i skarży jego dziewczynie jeszcze. Co ją to obchodzi i po co się wtrąca, i jakim kur..a prawem podsłuchuje? Co za ku...a. Wiecie co?? Nerwy mi puściły. Pato miał rację...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grawladcapierscieni.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.worldofninja.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.f.pun.pl