Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#1 2009-04-01 14:32:42

Patoshic

Administrator

Punktów :   

Co jest nie tak?

Gdy wszystko się zaczyna rozwijać ładnie pięknie nagle się dowiaduje że hyde zrobił mnie w bambuko, potem że mamy szpiega, a teraz że Szczupiem się znudziło. Po prostu tego nie rozumiem. Nie chce szpanować czy coś ale gram w tę grę sporo czasu, na przełomie stycznia i lutego miałem już 3 koksa, 2 ligę itp. Zapraszały mnie najlepsze klany sp czy wtedy jeszcze mocne H_A, ale założyłem trochę wcześniej swój klan, który miał być tak budowany aby uniknąć tego czego byłem świadkiem wiele razy. (Chodzi mi o rozpadanie się i przechodzenie z jednego do drugiego klanu). Mogłem wtedy rzucić mój klan i ganiać w 2 lidze z niezłym wsparciem. Dziś Szczupi mówi fanie było ale się skończyło. Szczupi nigdy nie brał zapomóg i broń Boże nie chodzi mi o wyprowadzanie kasy z klanu (co się tyczy hyde), ale o to że błędnie myślałem że szczupi chce budować nasz klan. Ciekaw jestem czy to była Twoja decyzja czy kusili cię z SP, wydaje mi się że chciałeś iść do mocniejszych, do tych którzy są wyżej w rankingu. O TS raczej nie chodziło, bo będąc u nas mogłeś kożystać z TSa Sp.

Jeśli ktoś chce odchodzić drzwi stoją otworem. Szczerze mówiąc żadne odejście mnie już nie zdziwi.

Offline

 

#2 2009-04-01 14:46:51

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

To byla tylko i wylacznie Moja decyzja,wiele rzeczy na to mialo wplyw,nie lubie poprostu jak ktos mnie obgaduje i mi mowi komu mam pomagac,a komu nie,wiesz Pato,rozumiem Ciebie naprawde i tak jak mowie nikt mnie nie namawial,czy chcialem isc do mocniejszych,no moze po czesci tez ,nie chce Cie oszukiwac,bo chce byc z Toba szczery,klan DP jest tez bardzo mocnym klanem,tak naprawde jedna rozmowe przeprowadzilem z osaba na SP i to tez zawazylo,pozatym pewne sprawy zaczely sie troszke komplikowac w klanie i stwierdzilem,ze lepiej bedzie opuscic klan bez klutni...nie chce mowic kto co i jak,bo nie jestem jakas osoba co strzela z ucha,byc moze to byl Moj blad,wczoraj po rozmowie pisemnej z Senti,naprawde zastanawialem sie czy dobrze zrobilem,mysle,ze to byl dobry wybor,Pato i chyba nie bedziesz mial mi za zle,bo jeszcze nie powiedzialem ostatniego slowa i napewno wroce do tego klanu:D

Offline

 

#3 2009-04-01 14:52:38

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

I masz Moje slowo,ktore jes bezcenne,ze nie odwroce sie od klanu i bede kazdemu pomagal i nikt nie powie zlego slowa na ten klan,bo dzieki Tobie bylem w tym klanie...szacunek za to

Offline

 

#4 2009-04-01 20:18:38

Roofi23

«Bosman»

Punktów :   

Re: Co jest nie tak?

mi to sie tego naszego klanu juz zal robi, gdy nagle wychodzimy coraz dalej na prowadzenie wszysystko sie  jebie i to totalnie. a to jeden nas ojebał z sary a to szczupi odszedł z klanu. ja niewiem co to sie dzieje wogole az niechce mi sie pisac na ten temat . A to do reszty: nie mozemy sie poddawac musimy dotrwac do konca aż odbudujemy znowu klan w siły i zaczniemy znowu  piąć się w gore.zgadzam sie z Mazą zal mi szczupiego bo to on był tutaj jednym z najlepszych a nawet był w radzie. rozumiem zeby sobie poszedł taki hyderpak czy inny zjeb ale nie szczupi to on bardzo wzmacniał nasz klan i był twardzielem.tyle mam do powiedzenia dopiszcie cos swojego. Nasz klan spada na psy coraz bardziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2009-04-01 20:34:44

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Roffi nie masz racji,ze spada na psy,podjalem taka ,a nie inna decycje,powiedzialem,ze klan bede wspierac zawsze,a co do Pato to jest zajebistym przywodca i co ja moge powiedziec,zeby uwazac ze srebrem,Hydeprak za to u mnie jest stracony,Roffi nie ma co sie lamac tylko trzeba brnac do przodu,wiec nie lam sie i badz twardy i Ja tez zgadzam sie z Twoim zdaniem,kazdy ma prawo napisac Swoje zdanie

Offline

 

#6 2009-04-01 22:05:43

Patoshic

Administrator

Punktów :   

Re: Co jest nie tak?

Nic innego mi nie pozostało jak jakoś przeboleć twoją stratę i życzyć Tobie powodzenia!!

Offline

 

#7 2009-04-02 08:16:47

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Heheh Pato dzieki i Ja nie odszedlem niewiadomo gdzie,hehehe,wczoraj np.pomagalem osobie z DP caly czas o nicku bloom,nowa jakas osoba,a i nie jest wcale tak latwo w tym SPtm,starasznie duzo wojen maja i sojusznicy nawet ubijaja

Offline

 

#8 2009-04-02 08:25:37

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Kur** Pato,ale z drugiej strony brakuje mi tego klanu i nie wiem czy nie wroce spowrotem,jeszcze wczoraj jak z Adim pisalem,niby sie z nim klucilem,ale jak mi napisal,ze brakuje mu mnie i ze przeprasza za wszystko,to az sie lezka w oku zakrecila,jednak chyba za bardzo jestem przywiazany do tego klanu,tak sie teraz zastanawiam... Pato z gory bym byl wdzieczny jak mi doradzisz,w tej chwili jestem za powrtotem do DP!!!!!!

Offline

 

#9 2009-04-02 08:57:40

haszyszak1

Podinspektor

Punktów :   

Re: Co jest nie tak?

Pato jesteś w klanie najdłużej ( to jasne :0 ) , ale ja też już tu trochę jestem myślę, że obaj możemy uspokoić naszych drogich kolegów. Nie martwcie się, zawirowania były, są i będą, ważne, żeby nie zachwiały klanem, trzeba dalej robić swoje, zobaczycie bedzie dobrze, a Hydepark? Jest symbolem! Czego symbolem? Gówna pod stołem! Dp Power!

Offline

 

#10 2009-04-02 11:10:36

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Niom Mazi,mialem taki leciutki kryzys i nie wiem co mnie wzielo,odszedlem 2 dni temu do Sptm,nie powiem,ze mnie namawiali na to,ale teraz sie zastanowilem i po rozmowach z osobami z klanu chce znowu wrocic do DP,nie ma to jak w DP,2 dni w innym klanie mi wystarcza,tutaj mam wiecej do zrobienia i tak jak powiedzialem,chce, zeby to byl najsilniejszy klan w Polsce i bede dazyc do tego...teraz musze poczekac na Pato i on mi doradzi co i Jak

Offline

 

#11 2009-04-02 13:58:16

Patoshic

Administrator

Punktów :   

Re: Co jest nie tak?

szczupi, wiesz że ty i twoja pałka jest nam bardzo potrzebna!!!! Jest mi trochę głupi za to co wcześniej napisałem bo uświadomiłem sobie że dajesz nam bardzo dużo a tak niewiele otrzymujesz w zamian. Jeśli uważasz że Twoje miejsce jest w DP, to wiedz że zawsze jesteś u nas mile widziamy!!!

Offline

 

#12 2009-04-02 14:12:12

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Heheh dzieki Pato i tak 2 dni za duzo bylem w innym klanie,Ja bardzo duzo otrzymuje grajac z wami i to mi sprawia najwieksza przyjemnosc,teraz bedzie wielki powrot szczupaka,hehehe,juz skladam spowrotem podanie

Offline

 

#13 2009-04-02 14:50:43

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Dp to jest jak dla mnie najlepszy klan,tutaj jest taka atmosfera fajna,w tym Sptm to kazdy na kazdego sie napinal,nawet klutnie sda wskazane,hehehe

Offline

 

#14 2009-04-02 22:37:31

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: Co jest nie tak?

Heh!! Naprawdę podziw i szacun dla Ciebie Szczupi. Wiem co to znaczy przywiązanie do klanu bo jestem w DP od początku i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby opuścić ten klan i udać się do jakiegoś innego, chociażby silniejszego.. pomijając rozmyślanie o połączeniu z H_A XD. Skoro jestes z powrotem z nami Dobra Nasza!! XD Dobrze jest mieć w kalnie kogoś takiego jak Ty. Zdrówka na arenie Bro!!

Offline

 

#15 2009-04-03 08:24:46

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: Co jest nie tak?

Hehehe dzieki Sulik,to prawda naprawde mozna sie przywiazac do klanu i do osob w nim, Ja to przede wszystkim bardzo duzo zawdzieczam temu klanowi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rozowa.pun.pl www.narloch.pun.pl www.narwancy-team.pun.pl www.oldgamesneverdie.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl