Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2009-03-31 22:46:39

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: aj łil spik nał

Ej hasz!! Chmielaki są w ostatni weekend sierpnia. Zmiana, bo we wrześniu pogoda to już marna.

Offline

 

#62 2009-04-01 09:01:14

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: aj łil spik nał

Ja sie dopasuje pod was i moge przyjechac,ale wtedy musicie sie przygotowan na osrtre uderzenia alko ,hahahah

Offline

 

#63 2009-04-01 09:13:22

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: aj łil spik nał

Ahia i musze jeszcze wam napisac o zmianie klanu,zmienialem klan z wiadomych przyczyn,poprostu chce sprobowac sil w innym klanie,oczywiscie ktory ma sojusz z DP,nie powiem,ze mnie osoby z SP namawialy ,a najwiekszy wplyw mial wakisz,z ktorym znam sie od poczatku gry i zawsze jak go prosilem to mi nieodmawial i pomagal,powiem wam tak,jestem od wczoraj w klanie w SP i co zauwazylem,ten klan ma naprawde bardzo duzo sojuszy i pokojow,co wchodze na jakas arene to widze albo zolty,niebieski,badz zielony kolor,pokoj maja np. z OM1 z silnym klanem,wczoraj przeprowadzilem rozmowe pisemna z Senti i powiem ,ze ta rozmowa naprawde dala mi duzo do zrozumienia...naprawde sporo nad tym myslalem
Teraz do Senti: kurcze wiesz cos naprawde mam wielki szacunek do Ciebie,jestes prawdziwa babka z jajami,oby takich ludzi wiecej w klanie,jest lojalna itp. naprawde,jezeli moglbym prosic to dajcie jej wiecej srebra na ulepszenie wszystkiego...ahia i z Mojej strony kazdy z Dp ma 100% pomocy,bo temu klanowi naprawde bardzo duzo zawdzieczam,wyciagnal do mnie pomocna dlon kiedy bylem bez klanu i napewno jeszcze wroce do tego klanu,jak juz powiedzialem chce sprobowac sil w innym klanie i tylko w gre wchodzilo SP,bo mamy jeden wspolny cel wojne z PLL...z klanem DP jestem caly czas...niom,ale sie rozpisalem i zaraz pewnie jakies wrzuty na mnie beda,hahahaha
Senti jeszcze raz szacunek dla Ciebie naprawde

Ostatnio edytowany przez -szczupi- (2009-04-01 09:15:09)

Offline

 

#64 2009-04-01 13:57:04

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: aj łil spik nał

A i jeszcze jedno,nie mysl sobie Draco,ze nie wiem co na Katakumbach napisales,bede pomagal temu komu uznam za stosowne i nieingeruj w Moje sprawy,wez sobie pod uwage to co dla klanu Dp zrobilem,nie biorac wogole srebra,bo co to jest 500 tys.,wiec troche szacunku...
A teraz do Haszyszak: dzieki Hasz,choc troszke mnie zrozumiales i widze ,ze poparles,nie odchodze calkiem od klanu DP,tak jak wczesniej powiedzialem,bede sie caly czas na forum wypowiadal i pomagal kazdemu z DP,czasami trzeba takie kroki podjac,a czasami takie,nikt nie powiedzial,ze jeszcze nie wroce do tego klanu...powiem wam jeszcze jedno w tajemnicy,ze kiedys na samym poczatku cos obiecalem pewnej osobie i tego slowa dotrzymalem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-polska.pun.pl www.owned-gaming.pun.pl www.niepokorni.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.slnhlo.pun.pl