Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#1 2009-06-20 17:41:04

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

DP2 (odrodzenie) czy >>DP

gadałem z ludzmi.Wiemy że klan jest w rozsypce. ludzie odchądzą bo nie ma wodza, a gdyby tak zrobić DP2 ??? wszystkich zebrać i przenieść do DP2. może to jedyny sposób na uratowanie naszej potęgi. gdy tego nie zrobimy zostanie nas około 10 osób.w takim klanie nic nie osiągniemy. Wypowiadajcie się, dawajcie propozycje musimy uratować NASZĄ ELITE!!!

Ostatnio edytowany przez polo229 (2009-06-20 18:24:21)

Offline

 

#2 2009-06-20 18:04:04

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

ja jestem za, wybierzmy spośród nas wodza i radę, zróbmy klan >DP. Wtedy można będzie można pograć a tak odchodzą najlepsi np.: Natasza, Jarekmks i pewnie kilka osób w niedługim czasie. Jak rozmawiałem z POLO klan tworzą ludzie dlatego tak długo to się trzymało bez wodza bo w DP było dużo wartościowych osób z którymi można było porozmawiać i pograć. Nie wiem kogo zaproponować na wodza ale musi to być osoba która potrafiła by  dogadać się z innym wodzem i powinna być osiągalna co najmniej 2 lub 3 razy w tygodniu takie zadanie dla wodza reszcie podoła rad.
   Taki moje zdanie

Offline

 

#3 2009-06-20 18:40:19

Aniol Zemsty

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Mysle ze to dobry pomysł!Ale wodzów musi byc chociaz 2,zeby nie powtórzyła sie taka sytuacja jaką mamy teraz...
Kadra musi byc kompetentna i dyspozycyjna!
Jak wiecej osób sie wypowie to trzebabedzie wybrac chociaz kilka osob i zrobic głosowanie na wodza i kolejno rade...
chwDP!!

Offline

 

#4 2009-06-20 23:39:28

jarekmks1

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Witam bardzo dobry pomysl daliscie trzeba wybrac nowego wodza jestem mi jest obojetne kto bedzie wodzem byle dbal o klan ale dobrze by bylo zeby byli ci co sa najdluzej w klanie tacy jak bajka sulik QQ  muro ja polo zreszta sami wybierzcie ja juz w klanie nie jestem wiec niebede wam narzucal jak juz sie z tym uporacie dajcie znac to wroce do was napewno razem z tymi co odeszli

Offline

 

#5 2009-06-20 23:52:05

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

ja za POLO jestem ma gadane mysle ze potrafi zalatwic sojusz lub pokoj jest dostatecznie czesto w grze ok?

Offline

 

#6 2009-06-21 08:50:35

Domini$

Sierżant

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Ja zgadzam sie z wpowiedzią poprzednika....Polo wódz

Offline

 

#7 2009-06-21 13:45:55

KusmA

Posterunkowy

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Moje propozycje to POLO jarekmks1 qq granat muro bajka sulik te osoby sa najdluzej w klanie . Czesc osob mnie nie zna poniewaz odszedlem z klanu 1 miesiac temu z powodu PATO chce zwrovic uwage ze natasza i ja mamy dostep do jarka konta bo jestesmy jego dziecmi . Dlatego wieksza uwage wlasnie skladam na jarka POLO i qq tyle odemnie pozdrawiam

Offline

 

#8 2009-06-21 18:17:42

frezzu

Sierżant

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Jestem za (reanimacja) naszego klanu!!!! Wyeliminuje sie przez to inne osoby ktore tez nie graja, i zaczniemy wszystko od nowa ale pod stara nazwa ktora jest juz wyrobiona i znana w swiecie Gladiatorow!!!!

co do onta na ktorym zalozymy klan to moja taka propozycja ze musi to byc konto do ktorego dostep beda mialy co najmniej 2-3 osoby, czyli moze ktos zalozyc nowe konto i na nim zalozyc klan a login do konta znala by naprzyklad cala rada!!!

Co do typow na przywodce to ja mam 3 propozycje :
-qqryqu
-Granat
-POLO

I taka moja prosba !!! zalatwcie to szybko puki jeszcze wszyscy nie odeszli

Offline

 

#9 2009-06-21 23:40:45

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

zgadzam sie z frezzu ,zeby załozyc jedno wirtualne konto ustalic rade,na tym wirtualnym koncie załozyc klan,logo i haslo znałaby tylko rada,moim zdaniem rada powinna sie skladac z trzech członków jeden od dyplomacji miedzy klanami ,drugi od spraw klanowych,buntów roztrzygniecia spraw miedzy klanowiczmi,a trzecia to skarbnik zajmujaca sie finansami.
Sprawy na temat podjecia przymierza lub wojny z innym klanem bylyby podejmowane przez trzech członkow rady oczywiscie niektore sprawy bylyby podejmowane na forum roztrzygniecia,trzej członkowie mieli by dostep do wirtualnego konta wodza czyli mozna by było powiedziec \e zawsze byłby wodz ale te osoby ktore maja byc radnymi musza byc godne zaufania i wiernosci nowego i starego DP.Musza sie znac,komunikowac sie miedzy soba na gg, komunikowac sie miedzy soba wymieniac sie informacjami, i informowac o tym co sie dzieje.
czyli jednym słowem co trzy głowy to nie jedna,ale jesli chcecie zgodzic sie na moj plan to trzeba naprawde trafic na dobre osoby ktore beda sie dogadywac nie kłucic miedzy soba.A kogo mozna było by wybrac to sami zdecydujcie bo to jest powazna decyzja.

Offline

 

#10 2009-06-22 08:17:30

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

A Moje zdanie jest takie,ze nie ma to jak zmienic klan na zagraniczny,jak zauwazylem w wiekszosci Polskich klanow sa jakies problemy,robi sie 5 czlonkow,zmienia wodzow itp.,be sensu,podam wam przyklad tego klanu co Ja jestem,mam duzo znajomosci z ludzmi z zagranicy ,bo dobrze wladam angielskim,miesiac temu Moj dobry ziom Max Arcangeli pisze tworzymy klan,Ja mowie do niego no problem,miesiac minal,aktualna pozycja 10 miejsce w rankingu klanow,0 klutni,mila atmosfera,kazdy sobie pomaga i jest 1 wodz i nie ma rzadnego czlonka,a przy tym uczysz sie jezyka angielskiego,poznajesz osoby z hiszpanii,wloch,turcji,rosji,bialorusi,francji,to co sobie zakladalem z Maxem sprawdza sie w 100%.stworzylismy klan wielonarodowosciowy,nawet Ci co za bardzo nie umieja angielskiego jakos porozumiewaja sie z nami...w tym klanie nie prosisz nikogo o nic,kazdy wrecz nalega,zebys dobil bota badz wzial zloto..i to jest klan

Offline

 

#11 2009-06-22 08:43:34

Domini$

Sierżant

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Co ?
Jaki zagraniczny ?
Niby zagraniczne klany są lepsze ?
Nie sądze...A czy u nas są kłótnie ?
Ja ich nie zauwazyłem.Jesli ma byc drugi klan to tylko DP2 .
Nie mam zamiaru przenosić sie o jakiś szwabów,anglików i innych pajaców.

Offline

 

#12 2009-06-22 10:06:13

-szczupi-

«Bosman»

Punktów :   -2 

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Jezeli juz to jest klan Wloskii o wiele lepsza kultura i atmosfera jest niz w polskich klanach i nikt sie nie kloci...jezeli nie umiesz jezyka angielskiego to tylko w klanie Polskim mozesz siedziec

Ostatnio edytowany przez -szczupi- (2009-06-22 10:06:36)

Offline

 

#13 2009-06-22 10:25:37

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Plan dobry, tylko kto udostępniłby swoje konto innym?? Jesli miałbym wybierać wodza to stawiałbym na Polo. Jest w klanie dłuuuuuugo, łoii często i wie o co kaman w tej grze.

Offline

 

#14 2009-06-22 11:39:40

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

jest wyjście a nawet dwa mogę się poświęcić i oddać TYTANA jako glada dla rady lub POLO jeżeli ma zostać wodzem zakłada nowe konto, przyjmuje do klanu daje dotację na rozwój oraz założenie nowego klanu, wychodzi i zakłada DP2 jak wszystko będzie gotowe daje znać i kto chce przechodzi do klanu bliźniaka

Offline

 

#15 2009-06-22 12:11:34

Natasza2808

Młodszy aspirant

Re: DP2 (odrodzenie) czy >>DP

Jak założycie DP2 dajcie mi znac chetnie wstapie w wasze szeregi, ale w koncu z wodzem. Mam nadzieje że szybko to zrobicie bo nie moge sie doczekać moich najlepszych kumpli z DP QQ POLO Anioł Sulik itd.

10163706 nr GG

Jak chcecie to stworze DP2 ( Death Point Odrodzenie) a później oddam władze osobie która wybierzecie czy to bedzie Polo czy kto inny
3mcie się najlepsi z najlepszych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niepokorni.pun.pl www.slnhlo.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.percepcja.pun.pl