Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT


#31 2009-03-27 22:12:08

-MARCINMARCIN-

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

witam! Wiem, że to zbyt śmiała prośba, ale jeśli można to chciałbym o zwiększenie mojej zapomogi do 1mln. Gdyż po prostu nie radzę sobie ze zbieraniem srebra i ciężko mi jest dorównać innym i tym bardziej podjąć z nimi walkę. <please> pozdro

Offline

 

#32 2009-03-28 08:04:00

kaszalot12

Nadinspektor

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

marcin marcin jak zbierasz tylko ze skrzynek to sie nie dziwie bo to trzeba jeszcze przeciwnikow rozwwalaac zeby wiecej dostac dego srebra
aha i bardzo dziekuje za dofinansowanie
jeszcze jedno da sie sprawdzicczy ma  sie premium ??

Ostatnio edytowany przez kaszalot12 (2009-03-28 08:16:45)

Offline

 

#33 2009-03-28 12:37:25

antybiotyk

Starszy posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

adi803 napisał:

No nie!!! HYDERPAK! ty chyba oszalales!(bez obrazy) 6mln przesada albo 1mln codiznenie coty obis dla klanu nic tlyko prosisz prosisz i prosisz bylo zostac w 3l 6mln matko kurwa sa slabsi od ciebuiie kurna tera HYDER to meni zdenerwowales 6mln kazyd by chcial masz ksoka2 i 6mln ostatnio dostales 3mln neistarcyzlo ci to??hmm?? wiec neiodwalaj tu ze jestes slaby bo amsz 68mln i w 4godizny an twojim koncie nabil bym ci z 2mln srebra a ty prosisz srebro bo sam nieumiesz topoco szles do 2ligi? a tera jeczysz ze masz pzrewalone nikomu neipomgoles ja pomoglem ja prosze o 1mln bo ja ''pomoglem z lvlem koledze co neima koska2 ani 3 i ma 54lvl a ty nikomu!'' wiec prosisz o codiznenie 1mln haha to chyba smeiszne 1mln wiesz czlowieku ielto jest? matko ja mam parwie wszytsko an fool niejeczalem jak do 2l weszlema  ty robisz taki syf bo prosisz angolunym o pomoc zal hyder nazbieraj srebra neipolegaj na klanie ze ci da srebro da ale nei codizennie i nei po 1mln ja moze dostane na 1-2tygodnie po 500k a ty po 1mln lub 6 tu wystawiasz.. Hyder mwoie ci ostatni arz badz samodizleny neiopieraj sie na kalnie bo da cis rebro owszem da ale no nie codiznenie i nie 1mln.. zmoe dac ci raz na tyzien 500k ale 1mln ok koncze ten temat i chce opominac moja zapomoge bo ja pomoglem Piotrowimaciejewskiemu w 2lidze z lvlem wiec ja moge 1mln? morzeciemi dac za neiwiem 9dni 500k hyderowi mozecie co tydizen po 400-500k mi tak dja HYDER neijestes tu sam mysl o innych pliss prosze o dotacje HYDEROWI tez prosze dac z 500k na rozwoj i neijecz tak HYDER! pozdro!

Chciałbym wyrazić opinie na ten temat. Nie po to żeby kogoś wkurzać. Ja jak byłem pod koniec 3 ligi to miałem wszystko na 250 oprócz tarczy na 160 level chyba?? Gdy weszłem do 2 ligi to nie prosiłem nikogo o pomoc ze srebrem, złotem, botami itd. Nie chciałem żeby mi ktoś pomagał i nigdy nie prosiłem o pomoc do dzisiaj. Nikt mi np. botów nie ubijał, nigdy nie pomagał bo nie chciałem. Można  i tak. No może oprócz tego że Bajka mi raz pomagała z dwoma przeciwnikami naraz   Pozdrawiam całe DP

Ostatnio edytowany przez antybiotyk (2009-03-28 12:54:59)

Offline

 

#34 2009-03-28 15:31:39

HYDEPARK

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

mam juz prawie wszystko na max. Jeszcze tarcze mam na 189lvl i miecz na 229lvl   prosze jeszcze o troche dotacji i bedzie spoko. I ja bede zbieral na klan... Pozdrawiam

Offline

 

#35 2009-03-28 18:30:42

ekster69

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Chcialbym otrzymac ok 1mln srebra. Potrzebne jest mi do ulepszenia zbroi mam 15mln obrony a chcialbym pomagac innym czlonkom klanu.
prosze o rozpatrzenie mojej sprawy.
Z góry dziękuje xD     


                           EKSTER

Offline

 

#36 2009-03-28 18:45:19

Roofi23

«Bosman»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

antybiotyk ja tez mam wszystko na maxa a wszedłem wczoraj do 2 ligi i co z tego jak niedaje sobie rady musze troche podexpic lvl i zbieram na k3 .Pozdro! Niech >>DP zawsze bedzie gorą!!!!

Offline

 

#37 2009-03-28 19:01:15

kaszalot12

Nadinspektor

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

3liga
kirys 100 lvl
tarcza 100lvl
naramiennik 50lvl
helm 60 lvl
obrony 6.121.080
siekiera 54 lvl wszystko ze srebra i bez koksa ale zato premium

Ostatnio edytowany przez kaszalot12 (2009-03-29 17:05:23)

Offline

 

#38 2009-03-28 19:16:22

Roofi23

«Bosman»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

prosze razem z kaszalotem pomozcie mu bo z tego co czytam jest bardzo słaby a to juz 3 liga. w 3L jest spoko ale gorzej jak goni cie k2 i niemasz co zrobic  kaswzalota koks2 wział by na 2 hity wiec pomozcie mu bo jest naprawde słaby jak na 3 lige xD .;d

Offline

 

#39 2009-03-28 19:19:30

Roofi23

«Bosman»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

grałem w kilka gier online i musze powiedziec ze zadna mi sie nie podobała tak jak ta moze to dlatego ze nie było tam was i tej atmosfery ktora tu panuje a szczegolnie w naszym klanie . jest to najlepszy klan w jakim byłem i naprawde lubie was wszystkich jestescie naprawde zaje. mysle ze ja tez nie jestem zwykłym sztywniakiem co nie umie sie posmiac i podogryzac dla zabawy. jesli jest ktos innego zdania prosze pisac

Offline

 

#40 2009-03-28 22:11:37

damian9502

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

ja chciał bym chciał troche srebra jakieś 250 tys. na obrone bo mam tylko 25 mln.

Offline

 

#41 2009-03-29 10:13:28

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Dziękuje, dziękuje bardzo. nie musieliście aż tyle dawać. nawet nie wiem za co?

Offline

 

#42 2009-03-29 10:28:44

Mato771

Posterunkowy

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Chciałbym dostać zapomogę ponieważ mam słabą obronę i chciałbym się ulepszyć tak wiec proszę o zapomogę w wysokości tak gdzieś 2 do 3 milionów góra tak wiec bardzo proszę o dofinansowanie.

Offline

 

#43 2009-03-29 11:07:50

henr

Starszy sierżant

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

Witam wszystkich normalnie smiac sie chce jak ktos pisze prosze o dofinansowanie albo dajcie troche srebra bo jestem slaby i mnie bija moze byc tak kolo 2-3 albo lepiej 4 mil - dziekuje - kurwa ruszcie dupy i sami pozbierajcie ja nie twierdze ze nie dostalem z klanu kasy moze jakies 800 tys w CALOSCI  a reszte sam uzbieralem i wcale nie plakalem ze mnie bija choc jak na poczatku bylem w 3 lidze atakowany przez wszyskich bylo troche inaczej nikt nie patrzyl czy slaby czy nie tylko lal sam nie raz tracilem po 1mil sreba na  bonusie ale nie plakalem teraz jak sie kogos ruszy to od razu placze ze miel bonus a ty go zabiles - co to jest zabawa w przedszkolu ruszcie dupy sami bijcie skrzynki a uzbieracie ja zbieralem i zbieralem upacie teraz mam juz wszystko na max 250lvl tylko naramiennik ze zlota 170lvl wiec wezcie dupy w troki i do roboty a jak przyjdzie czas to dostaniecie od klanu - pozdro dla wszystkich

Offline

 

#44 2009-03-29 12:16:21

damian9502

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

bardzo dziękuje za pomoc:)

Offline

 

#45 2009-03-29 12:18:13

kaszalot12

Nadinspektor

Punktów :   

Re: tu prosze pisac swojom oferte na temat zapomogi dlaczego ile i poco :)

ej tylko ja mam premiu czy wy tez??
aha i jeszcze raz dziekuje

Ostatnio edytowany przez kaszalot12 (2009-03-29 12:21:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-polska.pun.pl www.niepokorni.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.owned-gaming.pun.pl www.percepcja.pun.pl