Nazwa forum

Forum klanu DEATH POINT

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-08-09 13:29:26

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

PRZYWÓDZTWO

chciałbym oddać komuś przywództwo. Nie mam już tyle czasu na gre co kiedyś gdyż mam dużo spraw na głowie + niedługo zaczyna się szkoła to tym bardziej nie będę mógł grać. wiedz kto jest chętny to pisać. a rozwarze te propozycje która najbardziej będzie sie nadawała.

Offline

 

#2 2009-08-09 22:40:50

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

trzeba napisać w katakumbach bo tu przychodzi tylko kilka osób

Offline

 

#3 2009-08-10 17:00:14

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

Ja też nie mam czasu a do tego nie zawsze mam dostęp do neta. tak qq, bidnie na forum jakoś, ale jakoś to przebolejemy XD

Offline

 

#4 2009-08-11 14:12:16

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

Niestety jako że nie bardzo jest z kim grać ja pewnie zrezygnuje z klanu, szkoda bo było i jest tu kilka fajnych osób ale niektórzy odeszli, niektórzy np.: Natasza odejdzie jak zobaczy że jesteśmy w sojuszu z stm2 jeszcze inni nie grają.
Nie wiem gdzie pójdę mam propozycję do WW a chciałbym chyba do spicy jeszcze się zastanawiam. Jeślibym się zdecydował na zmianę klanu i poszedł do innego to wybaczcie

Offline

 

#5 2009-08-12 14:42:23

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

QQ ma trochę racji. Nie ma z kim grać. Ja też nie chcę sojów z Ptm i SPtm i POL. Mnie nikt nie chce XDale jakbym mia wybierać to spicy.

Offline

 

#6 2009-08-13 10:48:37

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

WITAJCIE JESTEM NOWYM PRZYWODCĄ KLANU  MAM NADZIEJE ZE JESTESCIE ZADOWOLENI,CHCIAŁABYM WPROWADZIC TOCHE ZMIAN MIANOWICE CHCE ZEBY OSOBY PRZYJOWAC  KTORE SA W 2LIDZE,OD DZIS SREBRO DOSTAJA OSOBY KTORE PRZEDWSZYSTKIM GRAJA W TA GRE I JE WIDZE PISZA  ROZMAWIAJA  NA TEMAT KLANU I NA FORUM I NA KATAKUMBACH  I DOSTANA OSOBY KTORE SA TROSZKE DLUZEJ W KLANIE A RTOSZKE DLUZEJ TO JEST MIESIAC CZASU Z NAMI DLA MNIE TO I TAK MALO ALE WYDAJE MI SIE ZE TO TAKI CZAS AKURAT ZEBY SIE POZNAC     MAM NADZIEJE ZE DZIESIEJSZE ZMIANY WAM SIE PODOBAJA I PRZYNIOSA REZULTATY POWODZENIA W GRZE

Offline

 

#7 2009-08-14 12:13:50

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

widzisz bajka, to jest przykre, ale wszyscy Ci co grają i zależy im na gladkach odeszli niestety. Nikt prócz kilku osób, które już nie są w klanie zagląda na to forum.

Offline

 

#8 2009-08-16 19:15:11

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

nic się nie zmienia cały czas cisza na forum trzeba było nie robić tego sojuszu i było by git może z czasem jak się popsuje między ww a sptm reszta wróci do normy

Offline

 

#9 2009-08-18 16:06:31

frezzu

Sierżant

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

Tak to juz jest;/ Lipka odeszli tylko Ci co grali a na forum i tak nikt nie zaglada
;/

Offline

 

#10 2009-08-29 14:14:46

muro hasegawa

Młodszy aspirant

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

sulik napisał:

widzisz bajka, to jest przykre, ale wszyscy Ci co grają i zależy im na gladkach odeszli niestety. Nikt prócz kilku osób, które już nie są w klanie zagląda na to forum.

Nie chciałem takiego obrotu sprawy, ale wyszło jak wyszło...

Offline

 

#11 2009-09-06 14:19:40

bajka10114BFD47

Moderator

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

co wy na to zeby te dp odrodzic chodzi mi o to zeby ktos sie wypowiedzial na tym forum z kim wojne a z kim soje i nie wiem zczy wtedy wrocilo by duzo osob a zerwac by allianz .Jesli ktos bedzie na tym forum niech sie cos wypowie na ten temat.Dalam taka propozycje ale nie wiem czy to sie uda i czy tkos wogole bedzie chcial wrocic z tych lepszych graczy i tych co brdzo dlugo byli w dp.Pozdrawiam

Offline

 

#12 2009-09-06 14:50:09

qqryqu

Nadkomisarz

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

witaj według mnie DP może zaistnieć teraz tylko w 3 lidze a tam cały ten alians ma jakiś sens co do tych trochę lepszych wątpię żeby teraz wrócili teraz część jest w WW część sp reszta w spicy bijemy się między sobą niestety
ja od siebie mogę tylko obiecać że pomimo zaznaczonej wojny mogę pomóc na arenie

Offline

 

#13 2009-09-06 21:27:49

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

ja jestem gotów powrócić  do DP. byłem w kilku klanach i wcale mi sie nie podobało. przestałem na jakiś czas grać ale czuje że się odradzam, znowu po troszku w to gram.jeszcze jakiś czas a  na maxa się w to wciągne spowrotem.

Offline

 

#14 2009-09-08 20:03:53

sulik

«Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

Zima idzie i znów dlugie wieczory przed kompem. Jak za starych dobrych czasów. QQ ma rację co do tych klepanek między bylymi klanowiczami. Ja osobiściwe uwazam, że slusznie wybralem na swój nowy klan SPICY. Jest tu kilku graczy z którymi wcześniej bylem i najlepiej się dogadywalem w DP, nie są to wszyscy Ci, z którymi chcialbym być w klanie, ale to już niestety nie jest możliwe. Podobnie jak QQ będę pomagal na arenach zbierać i ekspić, ale niestety nie możemy z QQ Was chronić przed naszymi sojusznikami, z którymi DP ma wojnę np. paragrafy, wtedy najlepiej wiejcie. Za niedotrzymanie sojuszu tutaj grozi natychmiastowe wyrzucenie z klanu dlatego wazne jest abysmy tego przestrzegali, a nie chcę, żeby ktoś mial do mnie pretensję, że nie pomoglem. POZDRAWIAM!!!!!!! bajeczka!! XD

Offline

 

#15 2009-09-11 19:40:01

polo229

«Starszy Bosmanmat»

Punktów :   

Re: PRZYWÓDZTWO

ja próbowałem dojść do SPICY lecz mnie nie chciano. i aktualnie biegam sam po arenach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niepokorni.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.slnhlo.pun.pl www.owned-gaming.pun.pl www.percepcja.pun.pl